ساعت کاری از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر
تهران_ جنت آباد جنوبی
021-22-35-3570
ساعت کاری از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر
02122353570
تهران جنت آباد جنوبی
جستجو

درباره ما

امکان پرداخت قسطی!

ویزیت در منزل!

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت!

لثه نرم ژله ای برای لثه های تحلیل رفته!

طبیعی بودن فوق العاده دندان های مصنوعی!

دندان های ما از دندان های طبیعی قابل تشخیص نیستند!

لابراتوار پروتز های دندانی اسپید، ارائه دهنده انواع خدمات مانند ساخت انواع پلاک های تخصصی ارتودنسی متحرک، انواع پروتز های متحرک آســتری پروتـز های لـق، تـعمیر دندان های شـکسته و تـرک خـورده ساخت نایت گارد نرم و نایت گارد سخت می باشد. این مجموعه با در نظر داشتن کیفیت مطلوب در ساخت انواع دندان های مصنوعی با بهترین مواد اولیه همواره در نظر دارد که بهترین خدمات را به دندانپزشکان عزیز ارائه کند.

جناب آقای میرعبداله پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه آزاد مرکز آموزش علوم دندانپزشکی، در سال 1380 لابراتوار پروتز های دندانی میرعبداله را در سال 1381 تاسیس کردند و بعد از گذشت چند سال با تغییر نام به لابراتوار پروتز های دندانی اسپید به فعالیت خود ادامه دادند.

آقای میرعبداله از سال 1394 تا سال 1398 در دانشکده دندان پزشکی دانشگاه تهران- پردیس بین الملل مدرس و مربی بخش ارتودنسی وبخش کودکان بودند.

لابراتوار پروتز دندانی اسپید در محدوده غرب تهران- جنت آباد فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون نیز در جنت آباد جنوبی، بالاتر از میدان چهار باغ، پلاک 177، ساختمان فراز _ واحد 11 مشغول ارائه بهترین خدمات دندانسازی هستند.

از همان ابتدا اشتیاق و علاقه آقای میرعبداله نسبت به دندانسازی ایشان را به مطالعه و به روز ماندن در این زمینه سوق داد و اکنون با بهترین و به روز ترین تجهیزات و دانش به تعمیرات و ساخت انواع دندان مصنوعی و ساخت دستگاه های ارتودنسی و … مشغول هستند.

ما امروزه در سرتاسر ایران در حال ارائه خدمات هستیم و همچنین از کشور های همسایه نیز برای انجام کار های مربوط به ساخت و تعمیر دندان های مصنوعی شکسته با ما در ارتباط هستند.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با ما در تماس باشید.

بهترین دندانسازی در غرب تهران

آشنایی با کارمندان مجموعه لب اسپید

سید ذبیح اله میرعبداله
سید ذبیح اله میرعبداله

دندانساز

ورودی سال 1376 دانشگاه تهران_ مربی دانشکده دنـدانـپزشـکی پردیـس دانشـگاه تـهران

بهترین دندانسازی در غرب تهران

سازنده انواع پلاک های تخصصی ارتودنسی، انواع پروتز های متحرک آســتری پروتـز های لـق تـعمیر دندان های شـکسته و تـرک خـورده

تأسیس در سال 1381

ما از سال 1381 خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می دهیم