ساعت کاری از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
تهران_ جنت آباد جنوبی
0912-1036693
ساعت کاری از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
0912-1036693
تهران جنت آباد جنوبی
جستجو

زمان تعمیر دندان مصنوعی شکسته

زمان تعمیر دندان مصنوعی شکسته

خوشبختانه، پروتزهای مدرن با پروتزهای قدیمی تر از لحاظ استحکام و شکنندگی  قابل قیاس نیستند و بسیار با کیفیت تر می باشند. امروزه دندان های مصنوعی از مواد بادوام ساخته می شوند که معمولاً بیشتر از حد انتظار دوام می آورند. با این حال، عومل زیادی هستند که  می تواند به دندان مصنوعی آسیب برسانند. زمان تعمیر دندان مصنوعی شکسته به میزان و نوع آسیب دیدگی بستگی دارد. ترمیم

جای نگرانی وجود ندارد، مشکل شکستگی دندان مصنوعی ممکن است برای همه پیش بیاید. دندان مصنوعی شما شاید از دستانتان رها شده باشه، شاید خوراکی های سفت را با آن ها شکسته باشید ویا اینکه به هر دلیلی پروتز خود را به دو نیم  تقسیم کرده باشید.

دندان های مصنوعی آسیب دیده همیشه قابل ترمیم نیستند، اما تیم ما در لابراتواردندانسازی اسپید تمام تلاش خود را برای ترمیم پروتز مصنعی شکسته شما انجام می دهد . چرا که برای ترمیمات هزینه کمتری نسبت به ساخت مجدد نیاز هست بپردازید و مهم تر این که زمان تعمیر دندان مصنوعی شکسته از زمانی که برای ساخت آن نیاز است، خیلی کمتر است.

دلایل آسیب دندان مصنوعی

فرسودگی عمومی

پروتزهای مصنوعی اغلب به دلیل استفاده از آنها در طول سال های زیاد آسیب می بینند. سایش روزانه ناشی از غذا خوردن، تمیز کردن و تغییرات دما شروع به فرسودگی مواد تشکیل دهنده پروتز می کند.

افتادن دندان مصنوعی

بسیاری از آسیب‌هایی که دندان‌پزشکان در دندان‌های مصنوعی می‌بینند ناشی از افتادن و ترک خوردن یا شکستن آن‌ها است. بیشتر افتادن، هنگام برداشتن دندان مصنوعی برای تمیز کردن قبل از خواب رخ می دهد.

تناسب نامناسب

گاهی اوقات پروتزهای مصنوعی شما به سادگی از کار می‌افتند. تغییر در شکل دهان شما اغلب علت اصلی این ناراحتی است. این لزوما آسیب نیست، اما نیاز به ترمیم دندان مصنوعی دارد تا دوباره آن را کاملاً جا بیندازند.

انواع تعمیر دندان مصنوعی

هر ترمیم برای یک مشکل خاص منحصر به فرد است. این ترمیمات می تواند از 24 ساعت تا دو هفته طول بکشد. اما لابراتوار دندانسازی اسپید می تواند در صورت جدی نبودن آسیب در کمتر از 5 ساعت ترمیم دندان مصنوعی شکسته شما را انجام دهد.

رلاین دندان مصنوعی

رلاین دندان مصنوعی زمانی است که بخشی از پروتز شما که با بافت‌های نرم دهان شما تماس می‌گیرد، دوباره ظاهر می‌شود تا محکم‌تر شود. همچنین ممکن است راحتی بیشتری ایجاد کند. دندانپزشک یا دندانساز مواد را خرد کرده و مواد جدید را روی دندان مصنوعی قالب می‌زند تا ترک و تعمیر دندان مصنوعی را حل کرده و یا ناحیه لثه را دوباره ظاهر کند.

تنظیم

این یک ترمیم جزئی است که پروتزهای مصنوعی را تنظیم می کند تا از ناراحتی ناشی از مالش یا نیشگون گرفتن جلوگیری شود.

تغییر شکل دندان مصنوعی

تغییر شکل دندان مصنوعی زمانی است که دندان های جایگزین برای بازسازی لثه های اکریلیک صورتی برداشته می شوند. دندان های اصلی از پروتزها به یک پایه جدید اضافه می شوند.

خدمات  و زمان تعمیر دندان مصنوعی شکسته

ما اکیداً توصیه می کنیم سعی نکنید برای کوتاه کردن زمان ترمیم دندان مصنوعی شکسته خود پروتز را خیلی محکم بچسبانید یا این که از کیت های ترمیمی که از فروشگاه خریداری شده است استفاده کنید – زیرا این کار تأثیر مضری خواهد داشت و در بیشتر موارد ترمیم دندان مصنوعی شکسته را غیر ممکن می کند.

خدمات تعمیر دندان مصنوعی لابراتوار دندانسازی اسپید واقع در غرب تهران شامل تعویض دندان های شکسته یا از دست رفته، تعمیر دندان های مصنوعی ترک خورده یا شکسته و تقویت دندان های مصنوعی برای جلو گیری از شکست و افزایش استحکام است.

لابراتوار دندانسازی اسپید به صورت 24 ساعته آماده دادن مشاوره رایگان می باشد. شما می توانید در صورت بروز مشکل از طریق شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.

02144485822

09121036693

در نظر داشته باشید که برای تعمیر دندان مصنوعی شکسته شما می توانید به لابراتوار دندانسازی مراجعه کرده با این اطمینان که زمان ترمیم دندان مصنوعی شما حداکثر سه ساعت طول می کشد.

در صورتی که نیاز به ترمیمات اورژانسی پروتزهای دندانی خود دارید زمانی که کلینیک های ما بسته است، لطفاً با شماره 09121036693 تماس بگیرید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *